alergiczne Leczenie reakcji domu

alergie Trends

Można użyć leczenia domowego w celu łagodzenia objawów

Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak leczyć ugryzienie owada lub żądło, Ukąszenia owadów i użądlenia i Spider Bites.

Zadzwoń do lekarza, jeśli którykolwiek z następujących wystąpić podczas leczenia domowego

Świąd lub pokrzywka. Unikać kontaktu z więcej co sądzisz jest przyczyną uli; Ból gardła wywołane przez postnasal kroplówki. Ludzie w wieku 8 lat lub starszych można płukać w ciepłej słonej wody, co najmniej raz co godzinę, aby pomóc złagodzić ból gardła; katar sienny lub alergie sezonowe inne. Użyj kropli soli fizjologicznej lub nawilżacza, aby pomóc oczyścić zatkany nos. Albo wziąć lekarstwo na alergię, która jest specyficzna dla swoich objawów. Bądź bezpieczny z lekami. Przeczytać i przestrzegać wszystkich instrukcji na etykiecie; Alergie, które są gorzej przy wilgotnej pogodzie. Forma może być przyczyną alergii, że gorzej przy wilgotnej pogodzie. Mold wytwarza zarodniki, które poruszają, jak pyłki w powietrzu zewnętrznym podczas cieplejszych miesięcy. Zimą, kryte formy może być również problem; Wnętrza alergii. Nowszy, domy energooszczędne, które są zbudowane z podwójnie lub potrójnie szklone okna i większej izolacji utrzymać ciepło i alergenów w pomieszczeniu; Alergia na zwierzę lub innego zwierzęcia. Przy alergii są gorsze wokół zwierząt, objawy mogą być spowodowane przez martwej skóry swojego zwierzaka (naskórka), moczu, ślinie, suszone lub włosy.

Trudności w oddychaniu, świszczący oddech lub uczucie ucisku w klatce piersiowej rozwija; Obrzęk gardła, języka, warg lub jamy ustnej rozwija; Ule opracowania lub gorzej; Obrzęk gorzej; Zakażenia skóry rozwija; Objawy nie uległy poprawie po 2 tygodniach leczenia domowego; Objawy stają się bardziej ciężkie lub częstsze.