Alergiczny nieżyt nosa-leki

alergie Trends

Leki są kluczowym elementem leczenia alergicznego nieżytu nosa.

Istnieje wiele rodzajów alergii leki można kupić bez recepty, takie jak:

JA; na recepty leki nie działają lub jeśli powodują uciążliwe skutki uboczne, a; senność, lekarz może przepisać mocniejsze lub inny lek dla Ciebie. Na przykład, stosowanie kortykosteroidów spraye do nosa można zredukować wszystkie objawy alergicznego nieżytu nosa. ; działa dobrze dla większości ludzi. Zaczynają workin; szybko, ale może to być kilka tygodni, zanim pojawi się pełny efekt.

Lekarz może zalecić inne leki, jeśli te don ‘; pracy lub w szczególnych przypadkach, takich jak, jeśli jesteś w ciąży. Inne leki m.in.

Niektórzy ludzie zaczynają usin; over-the-counter leki alergiczne rhiniti; zanim zobaczą ich lekarzy. Leki te mogą działać dobrze. Ale ludzie, którzy hav; inne problemy medyczne, osoby starsze, dzieci, kobiety w ciąży O; karmienie piersią, a ludzie, którzy mają więcej niż okazjonalne łagodne objawy powinny być widoczne; lekarzem przed rozpoczęciem samoleczenie. Na przykład

Bądź bezpieczny z lekami. Przeczytać i przestrzegać wszystkich instrukcji na etykiecie. Nie należy stosować leku dłużej niż etykieta mówi.

Leki przeciwhistaminowe. Te pomóc kichanie, Runn; nosa, swędzenie i łzawienie oczu; Leki zmniejszające przekrwienie lub kortykosteroid w sprayu do nosa. Tes; pomóc złagodzić zatkany nos; Krople do oczu. Pomagają one czerwone, swędzące i łzawienie oczu.

bromek ipratropium. To może zwolnić Runn; nos; modyfikatorów leukotrienów. Mogą zwolnić rzeczy; nosa, świąd i kichanie i katar.

Jeśli jesteś w ciąży, porozmawiaj z lekarzem o tym, jakie leki na alergie są bezpieczne w czasie ciąży. Niektóre leki mogą być lepiej dla Ciebie i Twojego dziecka tha; inne. Jeśli to możliwe, nie stosować leku fo; co najmniej przez pierwsze 3 miesiące ciąży; Po leczeniu dzieci z medycyną, wiem, że może być bardziej difficul; niż leczenie dorosłych ze względu na możliwe skutki uboczne. Niektóre als leków; nie może być dopuszczony do leczenia dzieci. Bądź szczególnie ostrożny z leków przeciwhistaminowych i leków zmniejszających przekrwienie. Nie mogą być one bezpieczne dla małych dzieci, więc sprawdzić etykietę w pierwszej kolejności. Jeśli nie dają tych leków do dziecka, zawsze postępować zgodnie ze wskazówkami dotyczącymi Ile należy podawać w zależności od wieku i wagi dziecka.