antykoncepcyjnej: jak korzystać z pierścienia dopochwowego – przegląd wątek

Pierścień pochwy jest wysoce skuteczną metodę antykoncepcji, gdy stosuje się go dokładnie zgodnie z zaleceniami. Wskaźnik awaryjności pierścień jest taka sama jak w przypadku pigułek antykoncepcyjnych.

Zgodnie z ustawą o opiece niedrogie, wiele planów ubezpieczenie zdrowotne zapewni bezpłatne usługi profilaktyczne kobiet, w tym mammografii, kontroli urodzeń i wizyt dobrze kobiety. Ucz się więcej.

Health Insurance Center

Zobacz obraz pierścienia dopochwowego hormonalnej.

Pierścień nie może być nieprawidłowo włożony. Jego dokładna pozycja w pochwie nie jest krytyczna do jego pracy, ponieważ pierścień nie jest środkiem antykoncepcyjnym barierą. Pierścień jest pozostawione na miejscu podczas stosunku płciowego. jest zastąpiony nowym, co 4 tygodnie.

Jeśli zapomnisz i opuścić ring na miejscu przez dłużej niż 4 tygodnie, należy wyjąć ją i użyć metody bariery antykoncepcji (takich jak prezerwatywy), aż nowy pierścień został w miejscu przez 7 dni. Porozmawiaj o tym z lekarzem. może być zalecana Test ciążowy.

Montaż i demontaż pierścienia jest podobne do membrany, z wyjątkiem tego pierścień pozostaje na miejscu w ciągu 3 tygodni. Wystarczy użyć Palcami włóż ją do pochwy, a następnie zahaczyć lub uchwycić i wyciągnąć.

Zauważ, że dzień po włożeniu nowego pierścienia dopochwowego. Pozostawić pierścień w miejscu przez 3 tygodnie; Aby wziąć 1-tygodniową przerwę mieć miesiączki, usunąć pierścień w tym samym dniu tygodnia, który włożony pierścień 3 tygodnie wcześniej; Włożyć nowy pierścień w tym samym dniu tygodnia, co uczyniliście 4 tygodnie temu.