antyspołeczne zaburzenie osobowości

Osoby z zaburzeniami osobowości antyspołecznej (ASPD) może być dowcipny, uroczy, i fajnie się wokół – ale także leżeć i wykorzystywać innych. ASPD sprawia, że ​​ludzie obojętną. Ktoś z zaburzeniami może działać pochopnie, destrukcyjny i niebezpieczny, bez poczucia winy, gdy ich działania boli innych ludzi.

Beth Levine Więc podkreślił można krzyczeć? Ta prosta strategia może zająć od paniki do pokoju w jednym zdaniu; Wszyscy wiemy, jak to jest być na krawędzi utraty go. Overstuffed harmonogramy, konkurujące żądania rodziny i pracy, żądło niepowodzeń i rozczarowań, a trauma z problemami gospodarki może knuć pchnąć nas w pobliżu krawędzi półki. Ale zaskakująco łatwa i skuteczna technika może pomóc nam uniknąć krachu. Powtarzanie pozytywny, osobiste zdanie – sensowne …

Ludzie z ASPD często może wykonać następujące czynności

Antyspołeczne zaburzenie osobowości wpływa więcej mężczyzn niż kobiet. Eksperci nie wiedzą na pewno, co powoduje to, ale genetyka i inne czynniki biologiczne są myśli odgrywać rolę (zwłaszcza w psychopatii), ponieważ może dorastanie w traumatycznych lub nadużycia środowiska (zwłaszcza w socjopatii). wady mózgu i urazy w latach rozwojowych mogą być również związane z ASPD, badania pokazują.

Być może dlatego, że ludzie z ASPD często łamią prawo, wielu więźniów mają ASPD. Aż 47% mężczyzn i 21% więźniów płci żeńskiej osadzonych mają zaburzenia, badania pokazują.

Aby zostać zdiagnozowany ASPD osoba musiałaby wykazały objawów przed ukończeniem 15. diagnoza nie może być wykonane do dnia 18 rokiem życia, choć. Objawy są zazwyczaj w najgorszym okresie późnych lat młodzieńczych danej osoby w wieku 20, ale może poprawić we własnym zakresie w miarę upływu czasu.

s nową serię e-mail na diagnozowania, leczenia i życia z zaburzeniami jedzenia binge