Autyzm: Szafy na RSI; Powodem zwiększenia tajemnicę

 Zawartość archiwum po 2 latach, aby zapewnić naszym czytelnikom mogą łatwo znaleźć najbardziej aktualne treści; Aby znaleźć najbardziej aktualne informacje, wpisz swój temat zainteresowania w naszym polu wyszukiwania.

Liczba dzieci ze zdiagnozowanym autyzmem lub zaburzeń powiązanych wzrosła, co wielu nazywa zastraszającym tempie. W latach 1970 i 1980, około jedna na każde 2000 dzieci miało autyzm.

Obecnie CDC szacuje, że jedna na 150 8-latków w USA ma zaburzeń ze spektrum autyzmu, albo ASD. Ta rozszerzona definicja odnosi się nie tylko do autyzmu, ale także zbiór zaburzeń rozwoju mózgu, takie jak zespół Aspergera i stan znany jako wszechobecnej zaburzenia rozwojowego – nie określone inaczej (PDD-NOS). Że wszystkie zaburzenia mają pewne objawy są różne inne sposoby, w tym czasu objawów i stopnia nasilenia według CDC.

Temple Grandin, nowy film biografii o autorze bestsellerów, znanego naukowca, zwierząt i być może najsłynniejszym amerykańskim osoby z autyzmem, debiutuje w lutym na HBO z silną obsadą i wrażliwej narracji udziałem Claire Danes. Przedstawia kobietę, która jest wyjątkowo utalentowana (ona wyobraża świat oczami zwierząt studiuje), ale również czarującym hamstrung (codzienne odgłosy mogą być ogłuszające i zmiany w rutynowych wyniszczające); Film – z Catherine O’Hara, …

Pozorny wzrost przypadków wywołuje dwa pytania spalania dla rodziców, lekarzy i naukowców

(Czy ktoś, kogo kochasz mają autyzm? Dołącz do innych rodziców i opiekunów na temat ‘s Autyzm Grupy Wsparcia forum.)

Skok w przypadkach autyzmu zrodził nie tylko alarm ale również dyskutować o tym, czy liczba dzieci z autyzmem może znacznie wzrosły, że w stosunkowo krótkim czasie.

“Istnieje wiele kontrowersji na temat”, mówi Jeff Milunsky, MD, dyrektor genetyki klinicznej i dyrektor współpracownik Centrum Genetyki Człowieka na Uniwersytecie Bostońskim.

Dwóch naukowców, którzy śledzili tempo autyzmu u dzieci urodzonych w tym samym obszarze Anglii od 1992 do 1995, a następnie od 1996 do 1998 roku okazało się, że ceny były porównywalne, i doszedł do wniosku, że częstość występowania autyzmu była stabilna. Badanie zostało opublikowane w czasopiśmie Journal of Psychiatry w 2005 roku.

Ale Milunsky mówi w kilku badaniach udokumentowano wzrost USA

W ostatnim raporcie w czasopiśmie Archives of Disease in Childhood, Milunsky i jego współpracownicy wskazują na kilka badań stwierdzających wzrost stóp autyzmu. W 2003 roku, na przykład, duże badanie przeprowadzone w Atlancie okazało się, że jeden na 166, aby jedna na 250 dzieci miało autyzm, wynika z raportu opublikowanego w Journal of Medical Association.

Czy autyzm naprawdę rośnie, czy też nowe statystyki prostu odzwierciedlają rosnącą świadomość stanu, rozszerzonej definicji i innych czynników; Jeśli autyzmu rośnie, ponieważ większość ekspertów uważa, co jest przyczyną wzrostu?