Bartolo okrężnicy, dzbanek do Cleveland Indians

NAZWA: Bartolo Colo; ZESPÓŁ: Cleveland Indians; STANOWISKO: Pitche; SZKODA: szarpana (napięte) mięśni brzucha

Baseball: Rudy Seanez (napięte mięśnie prawej boczne), Brian Jordan (napięte mięśnie klatka piersiowa), Atlanta Braves; John Snyder (napięte mięśnie skośne lewej), Milwaukee Brewers; Koszykówka: Voshon Lenard (szczep brzucha), Miami Hea; Hokej: Ken Daney (szczep brzucha), New Jersey Devils.

Colon doznał kontuzji na lewym boku podczas pierwszej rundzie wystąpienia 15 kwietnia strata dla Texas Rangers. Potrzebował 27 boisk, aby przez pierwsze rundzie, w której dał się pięć biegów na czterech trafień. Pomimo wyginania się z bólu w czasach, Colon nadal rozbić, otrzymując tylko jeden bieg na pięć trafień w ciągu najbliższych dwóch rund. 24-latek został umieszczony na liście niepełnosprawnej 15-dniowego w dniu 17 kwietnia.

Urodził się w Republice Dominikany, Colon został nazwany Karolina League Pitcher of the Year w 1995 roku przeniósł się do głównych walut w 1997 roku w wieku 21 lat, aw 1998 roku był nagradzany dzban w Grze All-Star. W 1999 roku wyjechał 18-5 z 3.95 ERA – najwięcej zwycięstw w sezonie przez rozrusznik Indian od 1988 roku.

Colon wyciągnął mięśnia skośnego zewnętrznego. Dwie zewnętrzne mięśnie skośne brzucha leżą na bokach iz przodu brzucha i są największe mięśnie w tym obszarze. Te płaskie mięśnie są przymocowane do żeber i miednicy w taki sposób, że oba mięśnie, działając razem, zginać kręgosłup do przodu. Jedna strona działając samodzielnie może zginać kręgosłupa na boki i obracać je, przynosząc ramienia tej stronie przodu.

Wysuwana mięśni, lub odmiany, dzieje się, gdy mięśnie są rozciągane bardziej, niż normalna, łzawienie, niektóre z włókien mięśniowych lub częściowe oderwanie ścięgna z kością. Ból często rozpoczyna się, gdy obszar mięśnia przerabia potem. Trener może powiedzieć, prosząc sportowca pewne pytania.

Indianie General Manager John Hart szacuje, że Colon, zespół numer 1 rozrusznik, będzie się trzy do czterech tygodni po tym jak zdiagnozowano u niego lekko rozdarty mięsień skośny.

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …