bepreve krople do oczu: zastosowanie, dawkowanie i skutki uboczne

Czym jest Bepreve?

Bepreve stosuje się w leczeniu swędzenie oczu wywołanych przez alergię. Lek ten nie może być stosowany w leczeniu dolegliwości oczu spowodowanego noszeniem soczewek kontaktowych.

Bepreve mogą być również wykorzystywane do celów nie wymienionych w niniejszym przewodniku leków.

Nie należy stosować Bepreve jeśli jesteś uczulony na bepotastine.

Ważna informacja

Nie stosować tego leku podczas noszenia soczewek kontaktowych. Bepreve mogą zawierać środki konserwujące, które może spowodować odbarwienie miękkich soczewek kontaktowych. Odczekać co najmniej 10 minut po użyciu bepotastine przed wprowadzeniem w swoich soczewek kontaktowych.

Nie dopuścić końcówki kroplomierza dotykać każdej powierzchni, w tym oczu lub rąk. Jeżeli zostanie zanieczyszczona kroplomierzem może spowodować zakażenie w oku, co może prowadzić do utraty wzroku lub poważne uszkodzenie oka.

Przestań używać Bepreve i skontaktować się z lekarzem od razu, jeśli masz poważne podrażnienie oczu przy stosowaniu kropli do oczu.

Nie należy stosować Bepreve jeśli jesteś uczulony na bepotastine.

Przed użyciem Bepreve

kategoria ciąża C. Rząd nie wiadomo, czy bepotastine będzie zaszkodzić nienarodzonemu dziecku. Należy poinformować lekarza, jeśli pacjentka jest w ciąży lub planuje zajść w ciążę podczas stosowania tego leku.

Zobacz także: Ciąża i karmienie piersią ostrzeżenia (bardziej szczegółowo)

Nie wiadomo, czy bepotastine przenika do mleka matki lub jeżeli mogłoby to zaszkodzić dziecka pielęgniarskiej. Nie stosować tego leku, nie mówiąc lekarzowi, jeśli pacjentka karmi piersią dziecko.

Nie używaj Bepreve u dziecka w wieku poniżej 2 lat.

Korzystanie Bepreve dokładnie zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie stosować w większych lub mniejszych ilościach lub przez okres dłuższy niż jest to zalecane. Postępuj zgodnie ze wskazówkami na etykiecie recepty.

Myj ręce przed użyciem Bepreve kropli do oczu.

Aby zastosować krople do oczu

Przechylić głowę lekko do tyłu i pociągnąć w dół dolną powiekę, aby utworzyć małą kieszeń. Trzymaj zakraplacz nad oko z puchu końcówki. Spójrz w górę i od kroplomierzem jak wycisnąć kroplę, a następnie zamknij oczy.

Delikatnie dociśnij palcem wewnętrznej kącika oka (koło nosa) przez około 1 minutę, aby utrzymać się wody do płynu łzowego swoim kanale.

Nie dopuścić końcówka zakraplacza Bepreve dotknąć każdej powierzchni, w tym do oczu lub rąk. Jeżeli zostanie zanieczyszczona kroplomierzem może spowodować zakażenie w oku, co może prowadzić do utraty wzroku lub poważne uszkodzenie oka.

Nie należy stosować kropli do oczu, gdy ciecz zmieniła się kolory lub ma w nim cząstki. Zadzwoń do swojego lekarza o nowej recepty.

Przechowywać w temperaturze pokojowej Bepreve dala od wilgoci i ciepła. Nie zamrażać. Przechowywać butelkę szczelnie zamkniętą, gdy nie jest w użyciu.

Użyj pominiętą dawkę tak szybko, jak to możliwe. Przyjmować pominiętej dawki, jeśli to jest prawie czas na kolejną dawkę. Nie używać dodatkowego leku w celu uzupełnienia pominiętej dawki.

Nie stosować tego leku podczas noszenia soczewek kontaktowych. Bepreve mogą zawierać środki konserwujące, które może spowodować odbarwienie miękkich soczewek kontaktowych. Odczekać co najmniej 10 minut po użyciu bepotastine przed wprowadzeniem w swoich soczewek kontaktowych.

Uzyskaj pomoc medyczną w nagłych wypadkach, jeśli którykolwiek z tych objawów reakcji alergicznej na Bepreve: pokrzywka; trudności w oddychaniu; obrzęk twarzy, warg, języka lub gardła.

Przestań używać Bepreve i skontaktować się z lekarzem od razu, jeśli masz poważne podrażnienie oczu przy stosowaniu kropli do oczu.

Mniej poważne Bepreve działania niepożądane mogą obejmować

Jak stosować Bepreve?

Łagodne podrażnienie oczu

zatkany nos, ból gardła

bół głowy; lub

nietypowa lub nieprzyjemny smak w ustach.

Nie jest to pełna lista skutków ubocznych i innych mogą wystąpić. Zadzwoń do lekarza po poradę lekarską na temat skutków ubocznych. Można zgłosić skutki uboczne dla rządu w rządowym-1088.

Nie jest prawdopodobne, że inne leki można przyjąć doustnie lub do wstrzykiwania będzie mieć wpływ na bepotastine stosowanych do oczu. A wiele leków, mogą oddziaływać ze sobą. Należy poinformować lekarza o wszystkich lekach, których używasz. Obejmuje to na receptę, over-the-counter, witaminy i produkty ziołowe. Nie rozpocząć nowy lek, nie mówiąc o tym lekarzowi.

2.01.2012-08-29, 02:14:12

Ciąża Kategoria C ryzyka nie można wykluczyć

Harmonogram N CSA Nie kontrolowane narkotyków

Zatwierdzenie Historia Historia Kalendarz Drug w rządzie

Zapalenie spojówek, alergiczne prednizon, azelastyna okulistyczny, doksolaminy, kromoglikan okulistyczny, Deltasone, Zaditor, Optivar, Unisom SleepTabs, ketotifen okulistyczny, Lastacaft, Alaway, Sterapred, karbinoksaminy, triprolidyna, nedokromil okulistyczny, bepotastine okulistyczny, Opticrom, Elestat, Alamast, utożsamia snu pomoc , epinastyna okulistyczny, EMADINE, alcaftadine okulistyczny

Co się stanie, jeśli pominięcia dawki?

Co się stanie, jeśli przedawkowania?

Co należy unikać?

Bepreve skutki uboczne

Jakie inne leki wpłynie Bepreve?

Bepreve (bepotastine okulistyczny)