binge eating a ciąża

Jeśli jesteś kobietą z zaburzeniami odżywiania binge i jesteś w ciąży, możesz potrzebować dodatkowego wsparcia, aby pomóc Tobie i Twojemu dziecku pozostać zdrowym.

Próbuje zajść w ciążę? Będziemy chcieli, aby przeczytać to, too.

Zapisz się na nasz bezpłatny serii e-mail na temat diagnozowania, leczenia i życia z zaburzeniami odżywiania binge.

Wiele kobiet jeść więcej jedzenia niż zwykle, gdy jesteś w ciąży. To normalne. Ale regularnie jeść dużo jedzenia, kiedy nie jesteś głodny, a czasem do tego stopnia, mdłości, nie jest.

Masz do czynienia z więcej niż proste pragnienia Ciąża Jeśli pacjentka

Binge eating mogą sprawić, że okresy są rzadziej lub nawet zatrzymać. Kiedy to nastąpi, Twój organizm nie zwalnia jajo (owulacja), gdy powinna ona w każdym miesiącu. To może sprawić, że trudno zajść w ciążę.

Twoja chęć objadania jedzenia może odejść w czasie ciąży. Robi kilka kobiet. Ale badania mówią wzory przejadanie się często nadal. Wiele kobiet się zaburzenia po raz pierwszy w czasie ciąży.

Wielu ludzi, którzy jedzą binge ma nadwagę lub otyłość. Przeprowadzenie dodatkowego tłuszczu wokół środku może utrudnić lekarzowi śledzić rozwój dziecka i rozwoju przy pomocy ultradźwięków.

Jeśli masz nadwagę, jesteś też bardziej narażone na pewne problemy w czasie ciąży, w tym

Badania pokazują także, że niepohamowany apetyt podnosi ryzyko

Przedwczesny poród może umieścić swoje dziecko na ryzyko

Zdarza się, że u noworodków matek z zaburzeniami odżywiania binge ważyć więcej niż inne dzieci urodzonych w tym samym terminu w ciąży.

Może się zdarzyć, jeśli masz cukrzycę ciążową – ale binge pokarmy mogą odgrywać rolę. Twoje dziecko dostaje składników odżywczych z tego, co macie jeść i pić. Badania pokazują, że kobiety, które jedzą binge większe ilości tłuszczów nasyconych, między innymi. To niezdrowe zarówno dla mamy i dziecka.

s nową serię e-mail na diagnozowania, leczenia i życia z zaburzeniami jedzenia binge