coca (erythroxylum coca) dozowanie

Poniższe dawki są oparte na badaniach naukowych, publikacje tradycyjne stosowanie, lub opinii ekspertów. Wiele ziół i suplementów nie zostały gruntownie przetestowane, a bezpieczeństwo i skuteczność nie może być udowodnione. Marki mogą być wykonane w różny sposób, ze zmiennymi składnikami, nawet w obrębie tej samej marki. Poniższe dawki mogą nie mieć zastosowania do wszystkich produktów. Trzeba czytać etykiety produktów i omówić dawek z wykwalifikowanego pracownika służby zdrowia przed rozpoczęciem terapii.

Picie herbaty koki jest powszechną praktyką w wielu krajach Ameryki Południowej. Coca torebki herbaty zawierają zwykle około jednego grama liści.

W przypadku uzależnienia od kokainy, żucie 100-200 gramów liści koki w tygodniu przez około 27 miesięcy została wykorzystana.

Dla sprawności fizycznej, 15-16 gramów liści koki (zapewniając 0,4% -0,7% kokainy) zostało przeżute przez jedną godzinę; nieograniczona “lub” zwykłe “ilości liści koki przez chewers i 4,5 gramów spoza chewers zostały żuć dla jednego godzina.

Dla hipoglikemii (niski poziom glukozy we krwi), nieznaną ilość liści koki został żuć przez trzydzieści minut.

Nie ma udowodnione bezpieczne i skuteczne dawki dla koki u dzieci.

Monografia ta oparta na dowodach została przygotowana przez współpracę Natural Standardowe Badawczego