foot-objawy sportowca

stóp (objawy grzybicy stóp) sportowca różnią się od osoby do osoby. Chociaż niektórzy ludzie mają poważny dyskomfort, inni mają niewiele lub żadnych objawów. Typowe objawy to:

Toe internetowej infectio; (Międzypalcowa) jest najczęstszym typem grzybicy stóp. Zazwyczaj występuje pomiędzy dwoma najmniejszymi palcami. Ten typ zakażenia

Infekcja typu mokasyn jest długotrwałe (przewlekłe) zakażenie. Ten typ zakażenia

Infekcja pęcherzykowa jest najmniej popularny rodzaj infekcji. Ten typ

Grzybica jest czasem mylony z wżerów keratolysis. W tym problem zdrowotny, skóra wygląda jak “wilgotnej plastra miodu”. Najbardziej często ma miejsce, gdy stopa przenosi masę, na przykład na pięcie, a śródstopie. Objawy obejmują nogi, które są bardzo spocony i pachnieć.

Peeling, pękanie i łuszczenie stóp; Zaczerwienienie, pęcherze lub zmiękczenia i uszkodzi (maceracji skóry); Swędzenie, pieczenie, albo jedno i drugie.

Często zaczyna się od skóry, która wydaje się miękkie i wilgotne i blady biały; Może powodować swędzenie, pieczenie i lekki zapach; Może ulec pogorszeniu. Skóra między palcami łuszczących się, peelingi i pęknięć. Jeśli infekcja się ciężkie, infekcja bakteryjna jest zwykle obecny, co powoduje dalsze uszkodzenia skóry i zapach.

Może zacząć od drobnych podrażnienia, suchość, swędzenie, pieczenie lub łuszcząca się skóra; Rozwija się zagęszczać, skalowanie, pęknięty, i łuszczenie skóry na jedynym lub pięty. W ciężkich przypadkach, paznokcie mogą się zarazić i zagęścić, kruszyć, a nawet wypadać. Aby uzyskać więcej informacji, zakażenia grzybicze paznokci; Mogą pojawić się na dłoni (objawy często wpływają z jednej strony i obie stopy).

Zazwyczaj zaczyna się od nagłego wybuchu pęcherzy wypełnionych płynem pod skórą. Pęcherze najczęściej rozwijają się na skórze podbiciu, ale może się rozwinąć również między palcami, na pięcie lub na jedynym lub górnej części stopy; Czasami pojawia się ponownie po pierwszej infekcji. Infekcje te mogą występować w tym samym miejscu lub w innym miejscu, takie jak ramiona, klatka piersiowa, lub palców. Być może trzeba będzie łuszczenie skóry między erupcji; Może być również towarzyszyć zakażenia bakteryjnego.