jadłowstręt psychiczny, kiedy należy wezwać lekarza

Natychmiast wezwać lekarza, jeśli pacjent (lub ktoś kogo obchodzi) zdiagnozowano anoreksji i

Baczna jest podejście wait-and-see. Czujny oczekiwania nie jest bezpiecznym sposobem obsługi ewentualnego zaburzenia odżywiania.

Pierwsze wczesne leczenie poprawia swoje szanse na przezwyciężenie anoreksję.

Poniższe służby zdrowia może pomóc w diagnozowaniu i leczeniu zaburzeń odżywiania

Na ciężką anoreksję, głodem, lub zagrażające życiu problemy ze zdrowiem psychicznym, uzyskanie leczenia w szpitalu lub potrzebne jest leczenie zaburzeń jedzenia Centrum.

Aby przygotować się na wizytę, dzięki czemu większość wizytę.

nie są w stanie przekazać moczu; Mają kołatanie serca, omijając bicie serca lub wolniej than- normalne tętno; Zostały omdlenia; Mają silne bóle brzucha, wymioty krwią, lub czarne, lepkie (smoliste stolce). Te objawy mogą oznaczać, że nie jest krwawienie z przewodu pokarmowego; Mają silny ból w dowolnym miejscu ciała, takich jak stawy lub tułowia.

Mają oznaki anoreksji, włącznie z szybką utratą masy ciała, jedzenia bardzo mało, i są zbyt zaniepokojony wagi i wyglądu; Straciły sporo na wadze i nie mogę przestać tracić na wadze; Boją zyskuje nawet niewielką ilość masy, a to przeszkadza w jedzeniu zdrowych posiłków; Zauważ, że jesteś skryty lub położyć o swoich nawyków żywieniowych; Zobacz siebie w postaci tłuszczu i czujesz, że musisz dieta, nawet wtedy, gdy inni mówią, że wygląda zbyt cienka; Zostały podejmowania prowokować wymiotów lub nadużywanie środków przeczyszczających lub są diuretyki (bulimia); To kobiety, a nie występują miesiączki, gdy zalecana; Czują potrzebę wykonywania dużo, i nie dać sobie ran lub czas odpoczynku, kiedy jesteś ranny i wyczerpany; Zdiagnozowano anoreksję i zawroty głowy.

practitione ogólne; Medycyna rodzinna physicia; Pediatricia; Wewnętrzne physicia medycyny; practitione pielęgniarki; Lekarz assistan; Zarejestrowane dietitia; Psychologis; Licencjonowany zdrowia psychicznego counselo; Psychiatra