kremy i plastry stawów

Jeśli cierpisz na łagodną lub umiarkowaną stawów bóle stawów, zapalenie stawów lub kremem plaster może pomóc. Takie kremy i plastry działa w celu zmniejszenia bólu w różnych sposobów.

Niektóre powszechnie stosowane counterirritants zawiera mentol, olejek eukaliptusowy, olejek wintergrinowy, kamfora, eugenol z goździków, i / lub olej terpentynowy. Kiedy wcierać w skórę, te kremy stawów lub maści stworzyć uczucie zimna lub ciepła nad bolesne stawów i mięśni, które mogą pomóc łagodzić bóle stawów stawów. Popularne marki należą Therapeutic mineralna Lód, lodowaty gorąco, a Tiger Balm.

Miejscowych leków przeciwbólowych, kapsaicyny, składnik znaleźć w ostra papryka i dostępne w ponad-the-counter kremy i maści (Capzasin -P, Dolorac, Zostrix), prawdopodobnie badano najbardziej.

Kapsaicyna Krem rozgrzewa skórę po nałożeniu na wspólnych i tymczasowo bloków związek chemiczny o nazwie substancji P, która dostarcza wiadomości bólu do mózgu. Wykazano pewną skuteczność w badaniach na zapalenie kości i stawów i reumatoidalnego zapalenia stawów i leczenie wspomagające użyteczne dla niektórych osób. Pamiętaj, aby używać rękawiczek jednorazowych przy stosowaniu kremu kapsaicyny i uniknąć jej w oczy, nos i usta.

Inne kremy stawów są dostępne, które zawierają salicylany, związki podobne do aspiryny. Korzystanie z miejscowego salicylany mogą pomóc uniknąć większość skutków ubocznych zażywania aspiryny doustnie, ale jak to działa w celu łagodzenia bólu jest niejasna. Niektóre marki należą Aspercreme, Bengay, Flexall i Sportscreme.

NLPZ (niesteroidowe leki przeciwzapalne), takie jak ibuprofen i naproksen, są zwykle przyjmowany doustnie w leczeniu bólu stawów. kremy stawów składający się z grupy NLPZ, powszechnie stosowane w innych krajach, zaczynają być dostępne w USA

Chociaż badania pokazują miejscowe NLPZ daje tylko krótkotrwałą ulgę, jest prawdopodobne, że aktualna trasa jest bezpieczniej niż przy NLPZ doustnie. Istnieje kilka produkty dostępne na receptę.

Lidokaina łatki to kolejna alternatywa ból lekarstwem na bóle stawów stawów. Lidokaina jest lek, który blokuje przekazywanie komunikatów nerwowych. Działa ona jako środek znieczulający, środek, który zmniejsza uczucie lub znieczula ból. W wynikach przedstawionych na dorocznym spotkaniu Towarzystwa bólu w 2005 roku, naukowcy stwierdzili, że 143 pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów ból kolana albo wykorzystywane poprawkę LIDODERM, który zawiera lidokainę, raz na dobę przez 12 tygodni, albo wziął Celebrex, NLPZ, doustnie. Po 12 tygodniach, 71% w obu grupach stwierdzono co najmniej 30% poprawę w bólu kolan, co jest uważane za istotne złagodzenie bólu.