mamy zaprogramowane do przejadania się w zimie?

Robert PREIDT

HealthDay Reporter

Sobota, 09 stycznia 2016 (HealthDay Aktualności) – Można winić ewolucję za tendencją do przejadania się w okresie zimowym, a dla prawdopodobnej awarii rozdzielczości Twojego Noworocznym schudnąć, relacjonują badacze.

Ludzie opracowali naturalną chęć do jedzenia zbyt wiele, ale nie ma wbudowanego sterowania, aby powstrzymać się od stania z nadwagą lub otyłością, według naukowców z University of Exeter w Anglii.

To dlatego, że nadwaga nie jest istotnym zagrożeniem przetrwania naszych przodków, będąc niedowagę była niebezpieczna. A przymus utrzymania tkanki tłuszczowej jest nawet silniejsze w okresie zimowym, kiedy nasi przodkowie zwykle miał problemy ze znalezieniem wystarczającej ilości żywności, autorzy badania wyjaśniono w informacji prasowej uniwersytetu.

Badacze stosowane modelowanie komputerowe, aby przewidzieć, ile ludzie tłuszczu i inne zwierzęta powinny zachować. Ich wyniki zostały opublikowane 05 stycznia w Proceedings Journal of Royal Society B.

Można by oczekiwać, ewolucja dała nam możliwość zrealizowania, kiedy jadłem mało, ale zamiast tego wykazują niewielką kontrolę, kiedy wychodził ze sztuczną żywnością, “Studium główny autor Andrew Higginson, Kolegium Życia i Nauk o Środowisku, powiedział w wiadomościach release “. Ponieważ nowoczesna żywności dziś ma tak dużo cukru i smak, ludzie muszą jeść pragnieniem jest większa niż jakikolwiek słaby ewolucyjnego mechanizmu, który by nam nie mówić.

Higginson mówi model prognozuje również wszystkie zwierzęta i ludzi powinna przybrać na wadze, gdy jedzenie jest trudniej znaleźć. “Przechowywanie tłuszczu jest ubezpieczenie od ryzyka braku znaleźć jedzenie, które dla ludzi preindustrialnych najprawdopodobniej zimą. Sugeruje to, że Nowy Rok to najgorszy z możliwych czas na rozpoczęcie nowej diety,” powiedział.

zdrowe, smaczne przepisy kulinarne, z magazynu i dobrze zjeść.

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …