Najlepsze ćwiczenia Osteoporoza: obciążonych, elastyczność i więcej

W każdym wieku, ruch jest niezbędny do utrzymania zdrowych kości. Jeśli regularnie wykonywane jako dziecko i młodych dorosłych, prawdopodobnie pomógł zmaksymalizować produkcję kości, z których większość występuje ze względu na wiek 35. Jeśli nadal wykonywać w średnim wieku i później, prawdopodobnie pomogły zmniejszyć ryzyko zachorowania na rozrzedzenie kości choroba osteoporoza.

Prawdziwi mężczyźni się osteoporozy, zbyt; Aż 2000000 mężczyźni mają już osteoporozę, na rozrzedzenie kości sprawia, że ​​kości kruche i porowate i co może pękać. Dwanaście milionów ludzi są zagrożone i mogą mieć wczesne oznaki utraty masy kostnej i niskiej gęstości kości, zwane osteopenii. Ale biorąc pod uwagę, że cztery razy więcej kobiet ma osteoporozę, ludzie są mniej prawdopodobne, aby skończyć z cienkich kości niż u kobiet; Dlaczego to mniejsze ryzyko; “Kobiety żyją dłużej, więc są one bardziej narażone na osteoporozę,” mówi Paul …

Chociaż ludzie z osteoporozą mogą uwierzyć, że ćwiczeń zwiększa ryzyko obrażeń od złamanych kości, prawda jest zupełnie odwrotnie. Regularny, odpowiednio zaprojektowany program ćwiczeń może rzeczywiście pomóc zapobiec upadkom i złamaniom związane spadają które tak często prowadzą do niepełnosprawności i przedwczesnej śmierci. To dlatego, że ćwiczenia wzmacnia kości i mięśnie, poprawia równowagę, koordynację i elastyczność, co jest szczególnie ważne dla osób starszych i osób, u których zdiagnozowano osteoporozę.

Rodzaj ćwiczeń musi być prowadzone przez lekarza i fizjoterapeuty. Ćwiczenia na receptę będzie określana w części przez: stadium osteoporozy, czynniki ryzyka, historii ćwiczeń i wagi.

Według Narodowej Fundacji Osteoporozy, najlepsze ćwiczenia do budowy i utrzymania gęstości kości są

Działania Nonimpact takie jak ćwiczenia równowagi, funkcjonalne i postawy mogą również korzystać osoby z osteoporozą. Mimo, że te ćwiczenia nie budują lub utrzymania gęstości kości, mogą one zwiększyć siłę mięśni i zmniejsza ryzyko upadków i złamań.

Jeśli masz osteoporozę lub są narażone na ryzyko osteoporozy, większość ekspertów uważa, że ​​nadzorowany obciążonych ćwiczenia i trening siłowy ćwiczenia są bezpieczne i skuteczne. Badania donoszą, że u kobiet po menopauzie aerobic, dźwigania ciężarów i treningu siłowego ćwiczenia mogą zwiększyć gęstość mineralną kości w kręgosłupie, a to prosty program chodzenie może zwiększyć gęstość mineralną kości w kręgosłupie i biodrze. Jednakże, jeśli jesteś po menopauzie, nieaktywne i zdiagnozowana z umiarkowanym do ciężkiego (stopień 3-4), osteoporozy, wysokie działalność udarowe lub ćwiczenia mogą spowodować pęknięcia.