najlepsze i najgorsze przekąski

Co sprawia, że ​​zdrowe przekąski? Dobrym-for-you przekąskę to taka, która jest bogata w wartości odżywcze (białka, witaminy, minerały, błonnik), ale stosunkowo mało kalorii, tłuszczu ogółem, tłuszczów nasyconych (bez tłuszczu trans), cukru i sodu. I najważniejsza część tego równania jest “wysokiej wartości odżywczej.” Orzechów, na przykład o wysokiej zawartości tłuszczu i kalorii, ale są one ładowane składników odżywczych trzeba, co sprawia, że ​​zdrowa wyborem.

Entenmann za Pop’ems matowe pączki, 4 sztuki: 320 kalorii, 23 gramów (g) całkowita zawartość tłuszczu, 14 g tłuszczów nasyconych, 16 g cukru, 180 miligramów (mg) sodiu; Małe Debbie Zebra ciasta, ciasto 1: 190 kalorii, 9 g tłuszczu ogółem, 4,5 g tłuszczów nasyconych, 182 g cukru, 150 mg sodiu; Sunnyside Farmy Mini Chocolate matowe pączki, pączki 3: 220 kcal, 13 g tłuszczu ogółem, 9 g tłuszczów nasyconych, 13 g cukru, 160 mg sodu

Safeway Berry Fruit Pie, 1 pie: 450 kcal, 24 g tłuszczu ogółem, 13 g tłuszczów nasyconych, 13 g cukru, 370 mg sodiu; Cutie Pie prawdziwych owoców Pie, Cherry, 1 mini indywidualne pie (3 uncje): 270 kcal, 11 g tłuszczu, 3 g tłuszczów nasyconych, 18 g cukrów, 350 mg sodu

Z drugiej strony, nie tak zdrowe przekąski wybory są zazwyczaj niskie wartości odżywczej, ale dużo kalorii, tłuszczu ogółem, tłuszczów nasyconych (i tłuszczu czasem trans), cukry lub sód.

Choć świeże warzywa i owoce, aby super- zdrowe przekąski, pozycje te nie zawsze są wygodne (lub najbardziej popularne wybory w typowej rodziny). Tak oto niektóre z najgorszych – pod względem zdrowotności – snack wybory znalazłem w moim lokalnym supermarkecie wraz ze zdrowych alternatyw, które można połączyć w ciągu kilku minut.

Można zobaczyć różne produkty w swojej części kraju. Ale sposób, aby uzyskać dobry pomysł, co jest w danym produkcie spożywczym jest, patrząc na pierwszych trzech do pięciu składników wymienionych na opakowaniu. Na etykiecie Nutrition Facts, miej oko na kalorii, tłuszczu ogółem, nasyconych i tłuszczów trans, g cukru i miligramów sodu, a następnie porównać je do innych produktów w tej kategorii.

1. Czekolada powleczony warstwą pączki, Mini pączki i ciastka na Przekąski

To nie znaczy, że pączki cukru pudru, to dobry wybór przekąsek. Ale powleczony warstwą czekolady pączki i ciastka przekąskę nawet bardziej nasycone tłuszczu niż inne rodzaje.

2. Pies Przekąski

Owoc placki Safeway znalazłem powiedzieć “wielki przekąskę!” na opakowaniu. Ma to sens tylko wtedy, gdy przez “wielkiego przekąskę” one oznaczają dużo kalorii, tłuszczu ogółem, tłuszczów nasyconych i cukru oraz o niskiej zawartości białka, błonnika i innych zdrowych składników odżywczych.

zdrowe, smaczne przepisy kulinarne, z magazynu i dobrze zjeść.

Kurczak, czekolada, sałatki, desery, zupy