niemowlęce etapy rozwojowe: od 1 miesiąca

Szyja Twoje dziecko jest bardzo chwiejne. On może unieść głowę trochę, leżąc na brzuchu, ale nie chce mieć mięśnie trzymają głowę w górę przez kilka miesięcy. Pamiętaj, aby wspierać głowę, gdy go trzymać.

Spędzać czas z dzieckiem z bliska. Widzi najlepiej teraz, gdy rzeczy są tylko 8 do 12 cali od hotelu.

Pokaż dziecku prosty wzór w jasnych kolorów podstawowych lub czerni i bieli. Nie może jednak docenić pastele lub skomplikowanych wzorów, ale odważne, kontrastowe paski i kontrole złapie oku.

Twoje dziecko będzie jak patrząc na ludzkie twarze – zwłaszcza rodziców i sama! Zatrzymaj twarz do jej twarzy. Tylko widok twoich oczach mogą sprawić by poczuła treści. Zamontować Baby-Safe szopka lustro tak, aby mogła studiować własną twarz, też.

Ochrona dziecka przed Infectio; Baby Vision: Jakie Your Baby Zobacz; Pomoc dla wyprysk Dziecka

Już dziecko może stać, gdy słyszy znajome dźwięki i głosy. Będzie słuchanie rozpoznawalnych dźwięków gotowania i jego rodzeństwo bawi. Odnajduje głos pocieszające i zabawny, więc porozmawiaj z nim, a on może odpowiedzieć bulgocze.

Jeśli karmisz piersią, dziecko już rozpoznaje zapach mleka matki. To pomaga jej odnaleźć sutek. Wiele dzieci karmione piersią nie będzie łatwo się butelkę, jeśli mogą one zapach mleka mama pobliżu. Karmienie piersią jest dobra okazja, aby przytulić, kontakt wzrokowy, rosną blisko.

ŹRÓDŁA

Knox County Health “. Karmienie piersią mity”

California Pacific Medical Center: “Propozycje Przedstawiamy butelki.”

Wczesne oznaki Słysząc los; Chroń swoje dzieci: Get strzału; Zarazki w przedszkolu: do zadawania pytań

Zdrowe Dzieci “Breastfeedin;” Słuchu i Making dźwiękowych; “Twoje dziecko Wizja: 1 Mont oraz” Ruch: od urodzenia do 3 miesięcy.

KidsHealth: “zmysły i Twój 1- do 3-miesięcznego.”