pieczone mleko może pomóc dzieciom przerastać alergii na mleko szybciej

tło

Wyniki badania

Wnioski z badania theernment wspierane, pojawiające się w Internecie przed drukiem w Maj 23 numerze Journal of Allergy and Clinical Immunology, wskazują, że karmienie niektórych dzieci z mlekiem żywności alergii zawierających pieczone mleko może pomóc im wyrosnąć ich alergię w szybszym tempie niż tych, którzy nie jedzą pieczone mleko.

Alergia na mleko krowie jest jednym z najczęstszych alergii pokarmowych znajdujących się w Stanach Zjednoczonych. Nie można zapobiec, a jedynym sposobem, aby zarządzać warunek jest unikanie mleka i leczyć objawy, jak one powstają.

Znaczenie

Badacze kierowani przez Hugh A. Sampson, MD, profesor pediatrii, dziekana do badań translacyjnych i dyrektora Instytutu Alergii Jaffe Żywności w Mount Sinai School of Medicine w Nowym Jorku, pracują, aby umożliwić pacjentom tolerują mleka bez konieczności reakcje alergiczne autorem mając je spożywać, a nie unikać-uczulających pokarmów. Aby pomóc niektórzy ludzie przerastać ich alergie, zespół dr Sampson używa formy immunoterapii doustnej, w którym dana osoba spożywa rosnące ilości środka uczulającego pokarmu, który został upieczony rozbić (denaturacji) białek powodujących alergię.

Odniesienie

Wcześniej członkowie zespołu doktora Sampsona zaobserwowali, że dzieci, które są uczulone na mleko padł na dwie grupy: niektóre dzieci mogły jeść produkty, które zawierały pieczone mleko bez reakcji alergicznej, natomiast pozostałe dzieci miał reakcję alergiczną. Ale długoterminowe efekty kliniczne zawierające pieczone mleko do diety dziecka były nieznane.

Grupa dr Sampson zbadali 88 dzieci w wieku od 2 do 17 lat, z rozpoznaną alergią na mleko w ciągu czterech do pięciu lat. Naukowcy początkowo dał dzieciom zwykły bułkę zawierający pieczone mleko. Spośród 88 dzieci, 65 zjadł bułkę nie odczuwając żadnych reakcji alergicznych. Rodzice dzieci, które przeszły test Muffin podano wytyczne dotyczące sposobu włączenia pieczone mleka do diety swoich dzieci. Dzieci, które zareagowały na bułkę kontynuował unikanie pokarmów zawierających mleko.

Przez następne 6 do 12 miesięcy, dzieci, które przeszły wstępną próbę Muffin jedli żywność zawierającą pieczone mleko, takie jak babeczki, ciasteczka lub ciasto, po szczegółowych wytycznych z dietetyków w zespole dr Sampsona. Dzieci te wracali do kliniki w drugim teście spożywczego i w tym punkcie podano ser pizzy do określenia, czy mogą tolerować upieczonego sera. Pięćdziesiąt siedem z 65 dzieci jedli pizzę bez konieczności reakcję alergiczną, a następnie były w stanie rozpocząć włączenie pieczony ser wraz z wypalanej mleka w diecie.

Dzieci, które mogłyby jeść babeczki i pizzy miały regularne ilości żywności zawierających mleko pieczone na średnio około trzech lat. Dzieci były następnie testowane ponownie, tym razem w celu określenia, czy mogą tolerować zimnego mleka odtłuszczonego, jogurt lub lody. Spośród dzieci, które przeszły wstępną próbę Muffin, 60 procent było w stanie spożywać tych dodatkowych potraw bez konieczności reakcję alergiczną. Ponadto, kontrolowane ekspozycja pieczonych produktów mlecznych, pojawiły się do zwiększenia szybkości, przy której dzieci alergicznych outgrew ich alergii na mleko w postaci nieprzetworzonego.

Wyniki tego badania wskazują, że jeśli dziecko ze znanym alergii na mleko przechodzi pieczone wyzwanie mleka, może on lub ona wyrasta z alergii na mleko znacznie szybciej niż dziecko, które nie przechodzi testu.

alergia na mleko jest jednym z alergiami pokarmowymi dzieci wyrasta z wiekiem. Chociaż wiele dzieci tolerują mleka według wieku 5, alergia mleko może trwać aż do wieku 16. Ustalenia dokonane przez zespół dr Sampsona wskazują, że jedzenie pieczone mleko może skrócić czas potrzebny do przerastać alergii na mleko.

Dr Sampson silnie ostrzega, że ​​tego rodzaju żywności prowokacji nie powinny być wykonywane bez ścisłego wytycznych wyszkolonego lekarza specjalisty. Badacze zaobserwowali, że dzieci, które nie przeszły testu pieczone mleka często doświadczają znacznie bardziej poważne reakcje alergiczne niż dzieci, którzy robią, a to jest prawie niemożliwe, aby przewidzieć, które dzieci będą miały taką reakcję.

Uczestnicy tego badania klinicznego otrzymała również bardzo szczegółowe instrukcje dotyczące tego, co produkty mogą być spożywane w domu.

Komunikat wynos do domu z pracy jest to, że dzieci z alergią na mleko powinien zobaczyć ich personel medyczny i podać pieczone badanie mleka, aby ustalić, czy są one najprawdopodobniej przerastać alergii na mleko i są w stanie bezpiecznie podążać pieczone dietę mleczną podobny do tego opracowany przez zespół doktora Sampsona.

Kim JS, Nowak-Węgrzyn A, Sicherer SH, Nikt S, Moshier EL, Sampson HA. Dietetyczne pieczone mleko przyspiesza rozdzielczość alergii na mleko u dzieci. J Allergy Clin Immunol. 2011 23 maja [Epub przed drukiem].

Jaffe Alergia pokarmowa Institute at Mount Sinai School of Medicine