przegląd cukrzycy

Trendy cukrzyca

Cukrzyca jest szereg chorób, które wiążą się problemy z hormonu insuliny. Normalnie, trzustka (narząd za żołądkiem) uwalnia insulinę, aby pomóc swój sklep ciała i korzystania z cukru i tłuszczu ze spożywanych pokarmów. Cukrzyca występuje, gdy zachodzi jedna z poniższych

Czy już próbuje schudnąć na chwilę, albo lekarz niedawno wezwał cię do tego, aby pomóc kontrolować cukrzycę, należy zrozumieć, że stawka jest wysoka; Nie tylko utraty pomocy wagi wyglądać i czuć się lepiej, ale może poprawić swój poziom cukru we krwi, aw niektórych przypadkach może nawet nie potrzebują już leków; Jednak niektóre diety są lepsze od innych, a są takie, które są szczególnie szkodliwe dla Ciebie, jeśli masz cukrzycę typu 2. Nie rób tych sześciu diet błędy.

Aby zrozumieć, dlaczego ważne jest insuliną w cukrzycy, pomaga wiedzieć więcej o tym, jak organizm wykorzystuje pokarm dla energii. Twoje ciało składa się z milionów komórek. Aby energię, komórki te potrzebują jedzenia w bardzo prostej formie. Podczas jedzenia lub picia, dużo jedzenia jest w podziale na cukier prosty o nazwie “glukozy”. Następnie, glukoza jest transportowana za pośrednictwem krwi do komórek ciała, gdzie może on być stosowany w celu zapewnienia część energii organizm potrzebuje do codziennych czynności.

Ilość glukozy w krwiobiegu jest ściśle regulowana przez hormonu insuliny. Insulina jest stale uwalniane w małych ilościach przez trzustkę. Gdy ilość glukozy we krwi wzrasta do pewnego poziomu, trzustka wyda więcej insuliny do pchania więcej glukozy do komórek. Powoduje to, że poziom glukozy we krwi (stężenie glukozy we krwi) spada.

Aby utrzymać poziom glukozy we krwi z coraz zbyt niskie (hipoglikemii lub niskiego poziomu cukru we krwi), wasze sygnały ciała jeść i uwalnia trochę glukozy z pamięci przechowywane w wątrobie.

Osoby chore na cukrzycę albo nie robią insuliny lub komórki własnego ciała są odporne na działanie insuliny, co prowadzi do wysokiego poziomu cukru we krwi krążącej, zwany po prostu wysoki poziom cukru we krwi. Z definicji, cukrzycy posiadających poziom glukozy we krwi 126 miligramów na decylitr (mg / dl) lub więcej po całonocnym (nie je nic).

Gdy trzustka nie wytwarza żadnych insuli; Gdy trzustka produkuje bardzo mało insuli; Gdy organizm nie odpowiednio reagować na insulinę, stan zwany “insulinooporność