Rak piersi: uzyskać wsparcie, którego potrzebujesz

Jeśli niedawno zdiagnozowano raka piersi, to zawdzięczam to sam, aby uzyskać pomoc do czynienia z wielu pytań, problemów, a emocje jesteś stojące.

 Starszy pisarz Miranda Hitti wywiad leczeniu raka piersi w ramach serii dla Breast Cancer Awareness Month. Seria o nazwie “Me && am; Girls” bada osobiste historie dziewięciu kobiet, które napotykają na raka piersi; . Rak piersi przeżył Mary Manasco, 59, mieszka w Jackson, panno W maju 2008 roku, rutynowe mammograficzne wykazało podejrzane miejsce w prawej piersi Manasco, która doprowadziła do innego mammografii, biopsji, a także diagnostyce etap 1 raka piersi; Diagnoza zdenerwowany …

Może czujesz się niepewny swojej przyszłości, choroby lub finansów. Członkowie rodziny mogą być zestresowany, too.

Znaki ostrzegawcze obejmują problemy ze snem, zmęczenie, bóle mięśni, ból, niepokój, drażliwość, napięcie i bóle głowy.

Oto, co możesz zrobić

Można zrobić wiele rzeczy. Głębokie oddychanie, mięśni i umysłu relaks, słuchanie muzyki i biofeedback może pomóc. Można również spróbować różnych technik relaksacyjnych.

Zanim spróbujesz żadnych ćwiczeń, uchylenie spokojne miejsce, które jest wolne od zakłóceń. Ułóż się wygodnie, za – usiąść lub usiąść na krześle lub kanapie. Spróbuj także blokować troski i rozpraszających myśli.

Możesz spróbować

Dwie minuty odpoczynek. Przełącznik swoje myśli do siebie i swojego oddechu. Weź kilka głębokich oddechów, wydychając powoli.

Psychicznie zeskanować swoje ciało. Obszary Zauważ, że napięte lub ciasno. Szybko rozluźnić te obszary. Puścić tyle napięcia, jak to tylko możliwe.

Obróć głowę w gładkiej, kolistymi ruchami raz lub dwa razy. (Zatrzymaj wszelkie ruchy, które powodują ból.) Roll ramion w przód iw tył kilka razy. Niech wszystkie mięśnie zrelaksować się całkowicie.

Przypomnijmy miły myśl przez kilka sekund. Weź kolejny głęboki wdech i wydech powoli. Powinieneś czuć się zrelaksowany.

Pilnuj relaks. Zamknij oczy. Normalnie oddychać przez nos. Jak wydech, cicho powiedzieć sobie słowo “jeden”, krótkie słowo takie jak “ciche”, czyli krótkie frazy, takie jak “czuję spokój.” Kontynuowano przez 10 minut.

Jeśli twój umysł błądzi, delikatnie przypomnieć sobie myśleć o oddychaniu i wybranego słowa lub frazy. Niech twój oddech staje się powolny i stały.

Deep-oddychanie relaksacyjne. Wyobraź sobie miejsce tuż poniżej pępka. Oddychaj w tym miejscu i wypełnić swój brzuch powietrzem. Niech powietrze napełni was z brzuchem do góry, po czym wypuściła jak deflacyjne balon. Z każdym długi, powolny oddech, powinien czuć się bardziej zrelaksowany.