steriods anaboliczne

Zastanawialiście się kiedyś, w jaki sposób te nieporęczne ciężarowców się tak duże? Chociaż niektórzy mogą zdobyć swoje mięśnie poprzez ścisłym reżimie podnoszenie ciężarów i diety, inni mogą zdobyć w ten sposób przez nielegalnego stosowania sterydów.

Sterydy są syntetycznymi substancjami podobnymi do męskiego hormonu płciowego testosteronu. Mają legalnych zastosowań medycznych. Czasami lekarze przepisują sterydy anaboliczne, aby pomóc ludziom z pewnymi rodzajami niedokrwistości i mężczyzn, którzy nie produkują wystarczającej ilości testosteronu we własnym zakresie. Lekarze przepisują również różnego rodzaju steroidu, zwany kortykosteroidy, aby zmniejszyć obrzęk. Kortykosteroidy nie są sterydy anaboliczne i nie mają takich samych skutków szkodliwych dla zdrowia.

Słuchajcie, chłopaki. Może to być czas, aby upuścić brawury i otrzeźwiającą pod uwagę statystykę; Choroba wieńcowa (CAD) jest trzykrotnie wyższa wśród mężczyzn, którzy są klinicznie depresji; Mężczyzna samobójstwa przewyższa kobiecych samobójstw w każdej grupie wiekowej; Zabójstwo i samobójstwo są jednym z trzech głównych przyczyn zgonów wśród mężczyzn w wieku od 15 do 34; W wieku 85 lat, kobiety przewyższają mężczyzn w Stanach Zjednoczonych 2,2 do 1, to wzrasta do 3 do 1, gdy dotrą do ich 90s ….

Ale lekarze nie przepisują sterydy anaboliczne dla młodych, zdrowych ludzi, aby pomóc im budować mięśnie. Bez recepty od lekarza, sterydy są nielegalne.

Istnieje wiele różnych hormonów. Oto lista niektórych z najbardziej popularnych sterydów anabolicznych podjęta dzisiaj: Anadrol, oxandrin, Dianabol, Winstrol, Deca-Durabolin i równowaga.

Slang słów dla sterydów są trudne do znalezienia. Większość ludzi po prostu powiedzieć sterydów. Na ulicy, sterydy mogą być nazywane roids lub soku. Nazwa naukowa dla tej klasy leków jest sterydy anaboliczne-androgenne. Anabolic odnosi się do budowania mięśni. Androgenne odnosi się do zwiększenia cech męskich. Ale nawet naukowcy skrócić go do sterydów anabolicznych.

Niektórzy użytkownicy sterydów pop pigułki. Inni używają igieł podskórnych do wstrzykiwania sterydów bezpośrednio do mięśni. Kiedy użytkownicy podejmują coraz więcej narkotyków w kółko, są one nazywane “nadużywających”. Nadużywających były znane do podjęcia dawek od 10 do 100 razy wyższe niż kwota ustalona ze względów medycznych przez lekarza.

Wiele steroidowych użytkowników zawierają dwa lub więcej rodzajów steroidów na raz. Wywoływana spiętrzanie ten sposób przyjmowania sterydów ma skłonić użytkowników większe szybciej. Niektóre osoby nadużywające piramidy ich dawek w cyklach 6-12 tygodni. Na początku cyklu, steroid użytkownik uruchamia przy niskich dawkach i powoli zwiększa się do wyższych dawkach. W drugiej połowie cyklu, stopniowo zmniejszyć ilość steroidów. Żadna z tych metod nie okazały się skuteczne.