uczulenie na roztocza kurzu: zające, gdzie ukrywają

alergie Trends

Twój dom jest skacze z króliczkami – zające pyłu. Spójrz w rogach i pod łóżka i zobaczysz te rozmyte, ale w ogóle nie słodkie kulki z kurzu.

Jeśli jesteś jednym z 37 milionów wielu ludzi na świecie, którzy cierpią na problemy z zatokami, wiesz, jak nieszczęśliwy objawy mogą poczuć. Zatory. Ból twarzy. Postnasal kroplówka kapaniem kapaniem; Latem często przynosi trochę wytchnienia, ponieważ zimne wirusy, które powodują większość przypadków zapalenia zatok są mniej aktywne w ciepłe dni. A eksperci twierdzą, często można uniknąć problemów zatok, które robią pojawiają się w lecie – jeśli wziąć te sześć ostrożności

Największym problemem jest jednak to, roztocza. W gram kurzu, nie może być setki lub nawet tysiące tych maleńkich, ośmiu nogach błędów, które mieszkają z dala od przelanej skóry. Wszędzie idą, pozostawiają w tyle odpadów, które wyzwala kicha i sniffles u osób uczulonych na niego.

Podczas czyszczenia, prawdopodobnie je znaleźć

Odkurzanie i odkurzanie regularnie są oczywiste sposoby, aby pozbyć zające kurzu. Ale sprzątanie może wzniecać kurzu. Nosić maskę podczas czyszczenia, jeśli masz alergię na roztocza kurzu domowego.

Wypróbuj inne wskazówki czyszczących

Niestety, nie można wymazać zające kurzu i roztoczy w całości. Ale utrzymanie czystego domu może je kontrolować.

Roztocza lubią wilgoci. W celu utrzymania ich gromadzeniu się w pierwszej kolejności, że ułatwia użytkowanie osuszacza do usuwania wilgoci z powietrza. Utrzymywać wilgotność poniżej 50%.

ŹRÓDŁA

Carlson, R. Do not Sweat Przewodnik Utrzymywanie Home Clean, Hyperion, 2003.

Kolegium alergia, astma & Immunology: “. Kurz domowy Allergy”

Akademia Lekarzy Rodzinnych: “Alergie: Co można zrobić, aby kontrolować objawy.”

Asthma and Allergy Foundation of America: “Czym jest dla alergików roztocza kurzu?”

Layton D. Environmental Science & Technology, listopad 2009 r.