uniknąć przyrostu masy ciała: uważaj co pijesz

Dla każdego, kto chce oglądać swojego ciężaru, termin “płynne kalorie” może być wręcz przerażające. I dobrze, że powinien. Po tym wszystkim, kalorie możemy pić iść szybko w dół klapy, bez konieczności przeżuwania.

Nie zrozumcie mnie wron; Lubię od czasu do czasu Starbucks Kawa Mokka jak następnego gal. Chodzi o to, że pijemy kalorii na dzień na dzień liczenia Podstawa w wielkim stylu – zwłaszcza jak się starzeć.

Sprawa w punkcie: że Caffe Mocha właśnie chodzi? Na co dzień, byłoby dodać 300 kalorii (to z pełnego mleka i bez bitej śmietany) lub 400 kalorii (z bitą śmietaną) na 16-uncji napoju. Dodanie słowa “białe”, dodaje jeszcze więcej kalorii. Biała czekolada mokka wynosi 410 kalorii (mleko, bez bat) lub 510 kalorii (z bata). W moim świecie, 510 kalorii to cały posiłek!

Oczywiście można zamówić mokka z mlekiem odtłuszczonym lub mleka sojowego i sprowadzić ją do 220 kalorii (beztłuszczowe mleko, nie ma bata) lub 260 kalorii (mleko sojowe, nie ma bata). Ale nawet wtedy, jeśli to każdego dnia zrobić, będziesz zgadzają się 1540 kalorii tygodniowo (z odtłuszczonym mlekiem) – i 6,160 kalorii miesięcznie. , A nawet nie zawierają żadnych napojów, które mogą wystąpić podczas pozostałej części dnia. Jeśli masz mokka rano, kilka napojów gazowanych słodzonych butelkowanych herbat lub po południu, potem kieliszek wina wieczorem – dobrze, zróbmy matematyki

Następnie zastanów się, że 626 kalorii dziennie płynne = 4.382 płynnych kalorii tygodniowo = 17,528 płynnych kalorii miesięcznie!

To ciężarówka kalorii – zdecydowanie złą wiadomością. Ale dobrą wiadomością jest to, że jeśli podstawiona no kalorycznych napojów dla wszystkich tych napojów, oznaczałoby to ciężarówkę kalorii zapisane. I kalorii zapisane przekładają się na potencjalnych utraconych funtów – około 5 funtów miesięcznie, jeśli używasz 17,528 kalorii-per obliczania miesięcznego powyżej. Teraz mam swoją uwagę?

zdrowe, smaczne przepisy kulinarne, z magazynu i dobrze zjeść.

Podczas wykonywania, należy liczyć się między …