zdrowia kości, minerały, fractues, genetyka, a system szkieletowy

Kościsty Szkielet jest niezwykłym narządem, który służy zarówno mobilności strukturalnej funkcji zapewniających, wsparcie i ochronę dla ciała-i funkcji zbiornika, jako magazyn dla niezbędnych minerałów. To nie jest narządem statycznym, ale stale się zmienia, aby lepiej wykonywać swoje funkcje. Rozwój szkieletu kostnego najprawdopodobniej zaczął wiele eonów temu, kiedy zwierzęta opuściły bogaty w wapń ocean, najpierw żyć w słodkiej wodzie wapnia, gdzie brakowało, a następnie na suchym lądzie, gdzie waga łożyska położyć większy nacisk na szkielecie. Architektura szkieletu jest znacznie przystosowany do zapewnienia odpowiedniej wytrzymałości i mobilności, aby kości nie pęknięciu po poddaniu działaniu znacznego wpływu, a nawet ładunku umieszczonego w kości podczas intensywnej aktywności fizycznej. Kształt i struktura kości jest co najmniej tak samo ważne, jak jego masy w dostarczaniu tej siły.

Szkielet jest również magazyn dla dwóch składników mineralnych, wapnia i fosforu, które są niezbędne dla funkcjonowania innych układów organizmu, a to magazyn musi zostać wezwany w potrzebie. Utrzymywanie stałego poziomu wapnia w krwi, jak również odpowiedniego źródła wapnia i fosforu w komórkach jest krytyczna dla funkcjonowania wszystkich narządach, a zwłaszcza do nerwów i mięśni. Dlatego też skomplikowany system hormonów regulacyjnych opracowała które pomaga w utrzymaniu odpowiednich dostaw tych minerałów w różnych sytuacjach. Hormony te działają nie tylko na tkanki kostnej, ale w innych tkankach, takich jak jelita i nerki regulować zasilanie tych elementów. Tak więc jeden z powodów, że zdrowie kości jest trudna do utrzymania, że ​​szkielet jest jednocześnie służąc dwie różne funkcje, które są konkurencyjne w stosunku do siebie. Po pierwsze, kość musi reagować na zmiany obciążenia mechanicznego lub wagi łożyskowych, z których oba wymagają mocnych kości, które mają obfite zaopatrzenie w wapń i fosfor. Kiedy te elementy są w krótkich dostaw hormony regulujące je wyciągnąć kości służyć funkcji życiowych w innych systemach ciała. W ten sposób szkielet można przyrównać do banku, w którym możemy wpłacić wapnia lub fosforu, a następnie wycofać je później w potrzebie. Jednak zbyt wiele wypłaty osłabiać kości i może prowadzić do najczęstszych zaburzeń kości, złamań.

Jakiej witaminy D jest najlepsza; Zalecaną formą witaminy D jest witamina D3 lub cholekalcyferol. Jest to naturalna forma witaminy D sprawia, że ​​organizm przed działaniem promieni słonecznych. Suplementy są wykonane z tłuszczu z wełny owczej; Jednak badania kliniczne odnotowano w 2008 roku sugerują, że witamina D2 działa tak samo jak witamina D3; Wiele suplementów zawierają witaminę D, jak witaminy D2 lub kalcyferol. To pochodzący z napromieniowanych grzyba. Ponieważ nie jest to forma witaminy D naturalnie wytwarzane w organizmie człowieka, …