zimno eeze

Suplementy cynku stosowane są w zapobieganiu lub leczeniu niedoborów cynku.

Używa Na zimno Eeze

Organizm potrzebuje cynku do prawidłowego rozwoju i zdrowia. U pacjentów, którzy nie są w stanie uzyskać wystarczającej ilości cynku w ich regularnej diety lub którzy mają potrzebę większej cynku, suplementy cynku może być konieczne. Są one na ogół przyjmuje się doustnie, ale niektórzy pacjenci mogą otrzymać je drogą iniekcji.

Suplementy cynku mogą być wykorzystywane do innych warunków określonych przez pracowników służby zdrowia.

Brak cynku może prowadzić do słabego noktowizor i gojenia ran, zmniejszenie odczuwania smaku i zapachu, zmniejszonej zdolności do zwalczania infekcji i słaby rozwój narządów rozrodczych.

Ponadto wcześniaki mogą potrzebować dodatkowych cynku.

Zwiększone zapotrzebowanie na cynk powinny być określone przez pracownika służby zdrowia.

Twierdzi, że cynk jest skuteczny w zapobieganiu utraty wzroku u osób starszych nie zostały udowodnione. Cynku nie okazały się skuteczne w leczeniu porfirii.

Wstrzykiwania cynku jest podana przez lub pod nadzorem specjalisty opieki zdrowotnej. Inne formy cynku są dostępne bez recepty.

Znaczenie diety

Gdy lek lub suplement diety został dopuszczony do obrotu w danym zastosowaniu, doświadczenie może wykazać, że jest to również użyteczne dla innych problemów medycznych. Chociaż stosowanie nie jest zawarty w oznakowaniu produktów, suplementy cynku są używane w niektórych pacjentów z następującym stanem chorobowym

Dla dobrego zdrowia, ważne jest, aby jeść zrównoważonej i zróżnicowanej diety. Postępuj ostrożnie dowolny program dietetyczny Twój pracownik służby zdrowia może zalecić. Dla konkretnej diety witaminy i / lub potrzeb mineralnych, należy zwrócić się do pracownika służby zdrowia o listę odpowiednich pokarmów. Jeśli uważasz, że nie masz wystarczającej ilości witamin i / lub minerałów w diecie, można zdecydować się na uzupełnienie diety.

Cynk znajduje się w różnych produktów spożywczych, w tym chude czerwone mięso, owoce morza (zwłaszcza śledzia i ostrygi), grochu i fasoli. Cynk jest również w całych ziaren, jednak duże ilości całych ziaren stwierdzono zmniejszenie ilości cynku, który jest wchłaniany. Dodatkowy cynku może być dodana do pożywienia przez leczonych (ocynkowanej) naczynia. Pokarmy przechowywane w niepowlekanych puszek może powodować mniej cynku być dostępny dla wchłaniania z jedzeniem.

Dzienna dawka cynku potrzebna jest określona na różne sposoby.

Normalne zalecane dzienne spożycie w miligramach (mg) do cynku ogólnie zdefiniowane następująco

Jeśli pacjent przyjmuje suplement diety bez recepty, należy uważnie przeczytać i stosować się do zaleceń na etykiecie. Do tych dodatków dodaje należy uznać

Należy powiedzieć lekarzowi, jeśli kiedykolwiek miał nietypowa lub alergiczna reakcja na leki z tej grupy lub innych leków. Należy również poinformować lekarza prowadzącego, jeśli masz jakiekolwiek inne rodzaje alergii, takie jak barwniki do żywności, środki konserwujące lub zwierząt. W przypadku produktów bez recepty, czytać uważnie etykiety lub opakowania produktów.

Problemy dzieci, które nie zostały zgłoszone w spożyciu normalnych dziennych ilościach zalecanych.

Problemy osób starszych nie donoszono o spożyciu normalnych dziennych ilościach zalecanych. Istnieją pewne dowody, że osoby starsze mogą być narażone na ryzyko stania niedobór cynku z powodu złej selekcji żywności, zmniejszenie wchłaniania cynku przez organizm, lub lekami, które zmniejszają wchłanianie cynku lub zwiększenie straty cynku z organizmu.

Jest to szczególnie ważne, że pacjent otrzymuje wystarczającej ilości witamin i minerałów, kiedy zajdzie w ciążę i że nadal otrzymywać odpowiednią ilość witamin i składników mineralnych w całej ciąży. Zdrowego wzrostu i rozwoju płodu zależy na stabilnej podaży składników odżywczych od matki. Istnieją dowody na to, że niski poziom cynku we krwi może prowadzić do problemów w ciąży lub wad u dziecka. Biorąc jednak duże ilości suplement diety w czasie ciąży może być szkodliwe dla matki i / lub płodu i należy ich unikać.

Istotne jest to, że otrzymują odpowiednie ilości witamin i minerałów, dzięki czemu dziecko będzie również dostać witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego wzrostu. Biorąc jednak duże ilości suplement diety podczas karmienia piersią może być szkodliwe dla matki i / lub dziecka i należy ich unikać.

Mimo, że niektóre leki nie powinny być stosowane razem w ogóle, w innych przypadkach dwa różne leki mogą być wykorzystywane razem, nawet jeśli może występować interakcje. W takich przypadkach lekarz może chcieć zmienić dawkę lub inne środki ostrożności może być konieczne. Jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z tych suplementów diety, szczególnie ważne jest to, że personel medyczny wie, jeśli pacjent przyjmuje którykolwiek z wymienionych poniżej leków. Następujące oddziaływań wybrano na podstawie ich potencjalne znaczenie i nie muszą być całkowicie włącznie.

Stosując suplementy diety w tej klasie każdy z następujących leków zazwyczaj nie jest zalecane, ale mogą być wymagane w pewnych przypadkach. Jeśli oba leki są przepisywane razem, lekarz może zmienić dawkę lub częstotliwość korzystania z jednego lub obu leków.

Niektóre leki nie powinny być używane w lub wokół czasie spożywania żywności lub jedzenia niektórych rodzajów żywności, ponieważ mogą wystąpić interakcje. Używanie alkoholu i tytoniu z niektórymi lekami może też powodować interakcje prawdopodobne. Porozmawiaj z swoim lekarzem stosowanie leku z przewagą żywności, alkoholu lub tytoniu.

Obecność innych problemów zdrowotnych może mieć wpływ na stosowanie suplementów diety w tej klasie. Upewnij się, aby poinformować lekarza, jeśli masz jakieś inne problemy zdrowotne, zwłaszcza

Ta sekcja zawiera informacje na temat prawidłowego korzystania z wielu produktów, które zawierają dodatek cynku. To nie może być specyficzny dla zimno Eeze. Prosimy o zapoznanie się z nimi ostrożnie.

Suplementy cynku są najbardziej skuteczne, jeżeli są podejmowane co najmniej 1 godzinę przed lub 2 godziny po posiłku. Jednakże, jeśli suplementy cynku powodować rozstrój żołądka, mogą być przyjmowane z posiłkiem. Należy poinformować pracownika służby zdrowia, jeśli pacjent przyjmuje swój dodatek cynku z posiłkami.

Leki w tej klasie dawki będzie różna dla różnych pacjentów. Postępuj zgodnie z poleceniami lekarza lub zgodnie ze wskazówkami na etykiecie. Poniższa informacja zawiera tylko średnie dawki tych leków. Jeśli dawka jest różna, nie należy zmieniać, chyba że lekarz zaleci, aby to zrobić.

Przed użyciem zimno Eeze

Ilość leku, który można przyjąć w zależności od wytrzymałości na lek. Również liczba dawek wziąć każdy dzień, czas między dawkami, a długość czasu zażycia leku zależy od problemu medycznego, dla którego używasz leku.

W przypadku pominięcia dawki leku należy przyjąć ją tak szybko jak to możliwe. Jednakże, jeśli zbliża się pora przyjęcia następnej dawki, należy opuścić pominiętą dawkę i powrócić do zwykłego schematu dawkowania. Nie należy stosować podwójnej dawki.

W przypadku pominięcia przyjmowania suplementów cynku dla jednego lub kilku dni nie ma powodu do niepokoju, gdyż to zabiera trochę czasu dla swojego ciała, by stać się poważnie o niskiej zawartości cynku. Jeśli jednak pracownik służby zdrowia zalecił, aby przyjmować cynk, starają się pamiętać, aby zabrać go zgodnie z zaleceniami na co dzień.

Trzymać z dala od dzieci.

Przechowuj lek w zamkniętym pojemniku w temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła, wilgoci i światła. Chronić przed mrozem.

Nie trzymaj przestarzałego leku lub lek nie jest już potrzebne.

Gdy cynku w połączeniu z niektórych środków spożywczych nie mogą być wchłaniane do organizmu i to zrobi ci nic dobrego. Jeśli pacjent przyjmuje cynk, następujące pokarmy powinny być unikane lub Uprowadzona 2 godziny po wykonaniu cynk

Nie należy przyjmować suplementów cynku i miedzi, żelaza, fosforu i suplementy w tym samym czasie. Jest to najlepiej kosmicznych dawek tych produktów w odstępie 2 godzin, aby uzyskać maksimum korzyści z każdego suplementu diety.

Właściwe stosowanie suplementu cynku

Wraz z jego potrzebnych efektów, suplement diety może powodować działania niepożądane. Chociaż nie wszystkie z tych objawów niepożądanych może wystąpić, jeśli robią wystąpić mogą potrzebować pomocy lekarskiej.

Skonsultuj się z lekarzem jak najszybciej, jeśli którykolwiek z następujących objawów niepożądanych

Inne działania niepożądane nie wymienione może również wystąpić u niektórych pacjentów. W przypadku zaobserwowania jakichkolwiek innych objawów należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia.

Środki ostrożności podczas używania zimno Eeze

Zimno Eeze Side Effects